SEARCH

Walentynkowy weekend we dwoje. Gdzie zabrać swojego chłopaka?

Walentynkowy weekend we dwoje. Gdzie zabrać swojego chłopaka?
Chcesz zaplanować wyjątkowy wyjazd na Walentynki dla siebie i swojego chłopaka? Zobacz przygotowane przez nas pomysły na romantyczny weekend w Polsce!

Wyjazd we dwoje nad Morze Bałtyckie

Chociaż nadbałtyckie kurorty odwiedzane są głównie w trakcie lata, również zimą oferują przepiękne widoki i atrakcje. Gdy zastanawiasz się, gdzie zabrać chłopaka na Walentynki, warto wziąć pod uwagę Świnoujście. To malownicze miasto z piękną plażą i różnorodnymi zabytkami – najwyższą w Polsce latarnią morską, Stawą Młyny czy zabytkami militarnymi – fortyfikacjami i wyjątkową trasą turystyczną Podziemne Miasto. Najlepszym miejscem na nocleg będzie wtedy komfortowy apartament w Świnoujściu, na przykład apartamenty Ambria, które zapewniają hotelowy standard i zlokalizowane są blisko ważnych atrakcji miasta.

Romantyczny weekend spędzony w górach

Drugim pomysłem na walentynkowy wyjazd jest odwiedzenie jednej z górskich miejscowości. To świetna propozycja nie tylko dla amatorów trekkingu po górskich szlakach, ale także dla poszukiwaczy relaksu. Zlokalizowane w górach obiekty noclegowe mogą zaoferować swoim gościom dostęp do sauny, jacuzzi, zabiegów Spa. Można również wybrać się do term, czyli popływać w basenach zasilanych gorącymi źródłami, albo zwiedzić zlokalizowane w okolicy zabytki.

Nocleg w zabytkowym pałacu, dworku lub zamku

Niezwykłym pomysłem na walentynki może być również wykonanie rezerwacji w jednym z pałaców, dworków lub zamków, które zostały przekształcone w obiekty noclegowe. Takie przepiękne rezydencje mogą być strzałem w dziesiątkę na romantyczny weekend, na przykład można wybrać się do pałacu Wojanów, zamku Czocha, zamku w Baranowie Sandomierskim, zamku Janów Podlaski, aby wspomnieć tylko o paru propozycjach. Wypoczynek w takim miejscu można połączyć z jego zwiedzaniem oraz z innymi atrakcjami dostępnymi w danej lokalizacji. Gdy więc nie wiesz, gdzie zabrać chłopaka na Walentynki, weź pod uwagę nasze propozycje i zarezerwuj noclegi z wyprzedzeniem, aby walentynkowy weekend był jedyny w swoim rodzaju.

You May Also Like

Leave a Reply