SEARCH

Zarządzanie butkiem odzieżowy – czy powinien posiadać program magazynowy?

Zarządzanie butkiem odzieżowy – czy powinien posiadać program magazynowy?

Niejedna z nas prowadzi lub prowadziła butik, sklep z odzieżą i innymi akcesoriami. Nie ważne czy prowadzimy sklep stacjonarnie, czy online, istotne jest, aby panować nad całym biznesem – w tym pomoże nam program magazynowy. Odpowiadając na pytanie „czy prowadząc butik powinnaś posiadać program magazynowy?” Odpowiadamy „zdecydowane tak”, poniżej opisujemy co powinno zawierać takie narzędzie, aby było skuteczne.

Wśród tak wielu programów klasy WMS dostępnych na rynku znalezienie tego odpowiedniego może być bardzo wymagające. Oprogramowanie magazynowe jest skoncentrowane na łatwiejszym zarządzaniu magazynem. Może ono wspomagać działalność firm w różnych branżach, między innymi handlowych, usługowych, produkcyjnych, które dysponują własnym zapleczem do magazynowania towarów.

Intuicyjna obsługa to podstawa

Przy wyborze odpowiedniego systemu komputerowego wspierającego prowadzenie magazynu w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na jego interfejs.

Cieszące się największym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców programy, na przykład oprogramowanie magazynowe LoMag, bazują na czytelnych, prostych interfejsach użytkownika. W przypadku LoMag za jego przyjazną obsługę odpowiada technologia Microsoft .Net.

Funkcje wspierające prowadzenie magazynu

Za pomocą dostępnych narzędzi programy magazynowe kompleksowo wspierają prowadzenie gospodarki magazynowej – nie tylko na komputerze, ale także za pomocą urządzeń mobilnych.

Dobry system powinien automatyzować działalność, współpracować z kolektorami danych, czytnikami danych oraz drukarkami etykiet, wspierać integracje ze sklepami, a także oferować dodatkowe moduły usprawniające zarządzanie magazynem.

Skorzystaj z darmowych wersji demo

Aby przekonać się, czy wybrany program magazynowy rzeczywiście będzie wsparciem dla codziennej działalności firmy, warto go przetestować przed podjęciem decyzji o wdrożeniu.

Oprogramowanie magazynowe LoMag można testować w pełnej wersji bez opłat przez 30 uruchomień. Dzięki temu można zapoznać się z wszystkim jego funkcjami przed zakupem wersji płatnej.

You May Also Like

1 Comment

  • Ela 5 października, 2020 7:24 am

    Używam tego programu i mogę go polecić każdemu.

Leave a Reply