SEARCH

Jak wyglądać szczupło

Jak wyglądać szczupło

Obecnie żyjemy w takich czasach kiedy wygląd ma istotne znaczenie w życiu codziennym. Bycie szczupłym to nie tylko kwestia mody i możliwości noszenia eleganckich ubrań w rozmiarze S. Wiele osób z tego powodu czuje się źle ponieważ nie mogą osiągnąć wymarzonej sylwetki, która gwarantuje czasami powodzenie w miłości i w pracy.

Bycie szczupłym to także kwestia zdrowia. Badania udowodniły, że osoby bez nadwagi rzadziej zapadają na choroby krążenia i inne poważne dolegliwości jak choroby stawów. Mimo wszystko uzyskanie szczupłej sylwetki nie zawsze jest możliwe. Nawet jeśli zrzucimy kilka kilogramów nie zawsze jest to wymarzony rozmiar. Wtedy warto zwrócić uwagę na porady specjalistów związanych z trikami, pozwalającymi gustownie się ubierać i wyglądać przy tym szczupło.

Takie rady pomagają w wyborach ubrań podczas zakupów i podczas kompletowania garderoby i łączenia poszczególnych jej elementów. Czasami zdarza się tak, że kupujemy jakieś ubranie a potem okazuje się, że nie zakładamy go w ogóle, ponieważ nie wyglądamy w tym czymś korzystnie. Warto poznać parę zasad aby nasz wizerunek był korzystny dla nas samych i aby inni ludzie postrzegali nas jako osoby eleganckie.

Dzięki odpowiedniej garderobie zwłaszcza kobiety zyskują większą pewność siebie są uśmiechnięte i zadowolone z życia. Elegancki strój to taki który pasuje do charakteru danej osoby i wykonywanej pracy. Nie wiąże się natomiast z potrzebą kupowania wszystkie co akurat jest modne ale tego co będzie podkreślać atuty wyglądu. Tym samym pewnie partie ciała dzięki można zamaskować, ukryć to czego nie lubimy a inne uwydatnić.

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że zakupy dotyczące ubrań wymagają planu i zdecydowania czego w naszej szafie brakuje a czego jest za dużo. Zaoszczędzimy sobie w ten sposób nieudanych zakupów i własnego niezadowolenia.

Jedną z wielu zasad dobrego ubioru jest zakładanie dopasowanych, ale nie obcisłych ubrań. Powinny przylegać do ciała w najszerszych jego partiach. Ponadto jednolite kolory też potrafią zdziałać cuda. Wysmuklają sylwetkę i sprawiają, że stajemy się optycznie wyżsi. Jeśli chodzi o obuwie dobrze by posiadało lekki obcas. Natomiast jeśli niemożliwe jest założenie obcasów tak komponujemy ubiór by rekompensował niski wzrost.

 

 

You May Also Like

Leave a Reply