SEARCH

Sportowa elegancja

Sportowa elegancja

Jak wiadomo dobrze dobrana torebka jest niezbędnym elementem każdej kobiecej stylizacji, także tej sportowej. W obecnym sezonie absolutnym przebojem są właśnie torebki sportowe. Możemy je nosić nie tylko na siłownię czy na rower, ale także do codziennych, miejskich stylizacji.

Chcesz być trendy? Postaw na modne nerki!

Jeszcze kilka lat temu torebki nerki kojarzyły się z ulicznymi handlarzami i były swoistym synonimem kiczu. Jednak w ostatnich latach to się bardzo zmieniło. Nerki znowu stały się bardzo modne. Do wyboru mamy wiele różnych modeli.Znajdziemy takie, które wykonano z kolorowych tkanin, ale wielbiciele klasyki również znajdą coś dla siebie. Nerka wykonana ze skóry jest świetnym kompromisem pomiędzy elegancją, a sportowym stylem. Nerek wcale nie musimy nosić w pasie. Ostatnio pojawił się trend, który nakazuje noszenie tych niewielkich torebek na ramieniu. Możemy to zrobić dzięki specjalnemu, krótkiemu paskowi.

Z czym nosić nerkę? Bluza dresowa i wygodne buty sportowe w tym przypadku wydają się naturalnym wyborem. Ale niekoniecznie… Skórzana nerka będzie bardzo dobrze pasowała do sukienki oraz eleganckich szpilek. Pozwoli nieco przełamać formalną stylizację.

Nerka jest świetnym wyborem, gdy zależy nam na tym, żeby mieć wolne ręce na przykład w czasie jazdy na rowerze, zabawy z dziećmi, a także w klubie, kiedy chcemy tańczyć, a nie przejmować się pilnowaniem torebki.

Gdy potrzebujesz więcej miejsca

Niektóre panie potrzebują zdecydowanie większej torebki na co dzień. W takim przypadku świetnie sprawdzą się obszerne, pikowane torebki na wygodnym łańcuszku. Są pojemne, jednocześnie bardzo eleganckie. Świetnie wpisują się w aktualnie obowiązujące trendy w modzie. Ten rodzaj torebek na pierwszy rzut oka wygląda bardzo nieformalnie. jednak takie torebki są bardzo uniwersalne, stanowią świetne uzupełnienie wielu różnych stylizacji. Bardzo ciekawie wyglądają z damskim garniturem. Pozwalają przełamać bardzo formalny wizerunek, co jest w obecnym sezonie bardzo modne.

Coś dla alternatywnych

Jeżeli kochamy sport to świetnym wyborem będą nylonowe listonoszki. Takie torby dostaniemy wielu rozmiarach i kolorach. Są lekkie i odporne na warunki atmosferyczne. Nylon możemy bardzo łatwo wyczyścić. Wystarczy woda z odrobiną detergentu. Dodatkowo nylon błyskawicznie schnie. A zatem nawet gdy ubrudzimy naszą ulubioną torebkę, to po kilku chwilach jest ona sucha i gotowa do ponownego użycia.

Sportowe torebki to niewątpliwie ważny element kobiecej garderoby, jednak w tym przypadku liczy się nie tylko ciekawy design, ale też wytrzymałość i funkcjonalność.

You May Also Like

Leave a Reply