SEARCH

Weekend zniżek 2017

Weekend zniżek 2017

Weekend zniżek 2017 już 4 listopada.

W najbliższy weekend 4-5 listopada będzie miała miejsce wielka akcja rabatowa z magazynem Wysokie Obcasy EXTRA. Kupony rabatowe znajdziecie w listopadowym numerze magazynu. My również opublikujemy pełną liste kodów już jutro, dlatego polubcie nas na Facebooku, a przypomnimy wam o akcji!

Weekend zniżek 2017 z magazynem Wysokie Obcasy Extra- sklepy

W akcji rabatowej magazynu Wysokie Obcasy będziecie mogli skor02zystać z kilkuset kodów rabatowych aktywnych zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w przypadku zakupów przez internet. W akcji wezmą udział m.in. Douglas, Tatuum, Ochnik, Kappahl, eObuwie, Kontigo.

Kolejne akcje rabatowe listopad 2017 -Black Friday, Cyber Monday

Ale to nie wszystko! Tuż po weekendzie zniżek z Wysokimi Obcasami będą miały miejsce 3 kolejne akcje rabatowe: 11 listopada, dzień największych wyprzedaży w chińskich sklepach i wielkie promocje w aliexpress, 24 listopada Czarny Piątek oraz 27 listopada Cyber Monday, czyli dzień darmowej dostawy. Bądźcie z nami na Facebooku, a nie przegapicie żadnej z akcji!

W oczekiwaniu na weekend zniżek korzystajcie z aktualnych wyprzedaży sezonowych: https://ewyprzedaze.com.pl/2017/10/16/wyprzedaze-sezonowe-jesien-zima-2017-czyli-mid-season-sale/

You May Also Like

Leave a Reply