SEARCH

Aktywni i energiczni na wiosnę, czyli nowa kolekcja 4F Junior

Aktywni i energiczni na wiosnę, czyli nowa kolekcja 4F Junior

Wiosna! A wraz z nią myśli o rozpoczęciu lub wzmożeniu aktywności fizycznej. Dlaczego nie robić tego wspólnie z dziećmi? Motywator? Nowy wygodny i modny ubiór! Polska marka 4F od wielu sezonów trafnie przewiduje co chętnie będą nosić Polacy w nadchodzącym sezonie. Teraz wychodzi naprzeciw również młodszym odbiorcom w wieku 3-15 lat! Nowa kolekcja 4F junior to wygodne produkty na co dzień oraz funkcjonalne do uprawiania sportu.

„Najnowsza kolekcja wiosna/lato 2017 to kolor, który tak uwielbiają dzieci. Na bazie zestawienia czerni i bieli, szarości oraz granatu, mamy żywy kobalt, róż, koral, żółty oraz neonową zieleń i pomarańcz. Kolekcja pełna jest również nadruków – dominują napisy i cyfry, ale nie brakuje również abstrakcyjnych kolażowych grafik. Efekt dynamiki, który tak dobrze charakteryzuje dzieci i młodzież był tu znaczącym wskaźnikiem”, opisuje Justyna Kawa, Dyrektor Kolekcji 4F Junior.

Kolekcja to dwie główne linie: Sport zawierająca produkty dynamiczne, nowoczesne, wyraziste, niosące energię i siłę, nawiązujące do stylu dorosłych w sporcie, oraz linia Everyday, zawierająca produkty do noszenia w szkole, po szkole, po treningu czy w weekend.

„Dzieci są w ciągłym ruchu – najważniejsze, żeby było im wygodnie, ale równie istotnym czynnikiem jest ciekawe wzornictwo i wyróżnienie się wśród rówieśników. Takie były nasze główne cele przy projektowaniu tej kolekcji i myślę, że je spełniliśmy. Mamy nadzieję, że produkty 4F Junior będą chętnie wybierane zarówno na trening jak i na co dzień”, mówi Ranita Sobańska, Dyrektor Kreatywna marki 4F.

W asortymencie szczególną uwagę warto zwrócić na kurtkę z wysoką membraną oraz model 3w1 dla chłopców, puchówkę w srebrnym melanżowym kolorze dla dziewczynek, kurtkę sportową dla małych chłopców z nadrukiem pałeczek sztafetowych, a także kurtkę z kamuflażowym nadrukiem oraz puchówkę z odpinanym rękawem dla małych dziewczynek. Na uwagę zasługują także kamizelki dwustronne z kamuflażowym nadrukiem dla młodszych i starszych chłopców. Proponujemy również dwustronny softshell oraz bluzy bez kapturów. Z kolei dla dziewczynek rekomendujemy bluzę typu bomber z tłoczonym geometrycznym wzorem, który daje efekt 3D oraz spódnicę szytą z koła z nicią w kolorze srebra.

Oto nowa kolekcja 4F junior:

 

więcej inspiracji na stronie 4f.pl

You May Also Like

Leave a Reply